Free KiziMizi games

Snail Bob 4

Mizi Kizi
Snail Bob 4
Snail Bob 4

Snail Bob 4 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Snail Bob 4To był zwyczajny wieczór, Ślimak Bob siedział blisko telewizora i oglądał wiadomości, które mówiły o wystrzeleniu rakiety w kosmos. Dla Boba ta wiadomość była bardzo ważna, ponieważ od samego dzieciństwa chciał zostać astronautą, aby studiować tajemnice kosmosu.
Ale nagle dostał telefon i zaproponowano mu podróż w kosmos. Z natury nasz bohater jest bardzo ciekawy. Dlatego nie mógł odmówić tak niebezpiecznej podróży. Gra „Snail Bob 4: W kosmosie„ opowie Ci o kolejnych przygodach naszego ukochanego bohatera.
W grze Twoim zadaniem będzie pomoc ślimakowi Bobowi w przygotowaniu się do lotu. Na pierwszych poziomach będziesz bardzo uważnie obserwowany przez już wyszkolonego astronautę, który poprowadzi Cię i pomoże ukończyć poziomy. Bądź ostrożny, ponieważ wszędzie będzie wiele pułapek, które będziesz musiał ominąć. Jednak aby polecieć w kosmos, musisz najpierw dotrzeć do rakiety. W ośrodku szkoleniowym logiczne myślenie, jest niezbędne, aby ukończyć grę "Snail Bob 4 - In Space”.

Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie.

Średnia ocen Snail Bob 4 wynosi 72/100. Na grę oddano 18 głosów. Gra ma obecnie 2734 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 21 lutego 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP