Graj Poo Hammer

Poo Hammer

Hammer FlightHammer FlightHammer Master ioHammer Master ioStickman vs Noob HammerStickman vs Noob HammerUderzenie młotemUderzenie młotemHammer CityHammer CityŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallCandy RiddlesCandy RiddlesKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2
Poo Hammer Poradnik (Walkthrough)
Poo Hammer

❇️ Poo Hammer

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Poo Hammer to niezwykle wciągająca i zabawna gra, której celem jest zbieranie jak największej ilości punktów poprzez przemiatanie ulic i zbieranie różnych przedmiotów. Gracz wciela się w rolę młodego chłopaka, który otrzymuje od swojego dziadka specjalny młotek, zwany "Poo Hammer".

Poo Hammer to gra, która składa się z wielu poziomów, każdy z nich oferując różne zadania i wyzwania. Gracz musi poruszać się wzdłuż ulic, zbierając różne przedmioty, takie jak butelki, puszki, a nawet kupy psów!

Gracz musi być bardzo uważny, ponieważ na drodze może pojawić się wiele przeszkód, takich jak ruch uliczny, ludzie i psy. Aby przemóc te przeszkody, gracz musi użyć swojego młotka i uderzyć w odpowiednim momencie.

Jednym z największych atutów gry Poo Hammer, jest jej wspaniała grafika i dźwięki. Gra oferuje piękne, kolorowe ulice, pełne detali i ciekawych postaci. Dodatkowo, dźwięki w grze są bardzo realistyczne, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej zabawna i wciągająca.

Podsumowując, Poo Hammer to wspaniała gra dla każdego, kto szuka zabawy i wyzwania. Gra oferuje wiele poziomów, ciekawych postaci i wspaniałą grafikę. Jeśli lubisz gry akcji, to na pewno pokochasz Poo Hammer!

Kizi Mizi: Poo Hammer🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Poo Hammer już 137 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry platformowe to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online