Free KiziMizi games

Power Mahjong: Podróż

Mizi Kizi
Power Mahjong: Podróż
Power Mahjong: Podróż

Power Mahjong: Podróż - Zasady gry i sterowanie

opis gry Power Mahjong: PodróżPower Mahjong to klasyczna gra w Mahjonga z odrobiną zwrotów akcji. W tej grze najważniejszym wyzwaniem jest szybkość usuwania wszystkich płytek mahjonga z planszy. Na każdym poziomie musisz zdobyć określoną liczbę punktów. Im więcej ich zbierzesz, tym wyższa będzie nagroda w postaci gwiazdek. Czy potrafisz zdobyć wszystkie gwiazdki na każdym z 25 poziomów? Dołącz do gigantycznej pandy w jej podróży i sprostaj wyzwaniu mahjonga.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
W Power Mahjong otrzymasz miernik mocy, gdy osiągnie połowę na swojej skali, możesz go aktywować i zyskać możliwość podświetlania wszystkich dostępnych płytek, co pozwala łatwiej je połączyć. Jeżeli miernik mocy osiągnie maksymalny poziom, możesz aktywować dodatkową zdolność, która zamieni wszystkie przyległe płytki w smocze płytki, dzięki czemu sparujesz je natychmiast.

Średnia ocen Power Mahjong: The Journey wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1648 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 5 września 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP