🔸Pregnant Kardashians🔹

Kardashians Spooky MakeupKardashians Spooky MakeupLodowa księżniczka Opieka nad ciążą (Ice Princess Pregnant Caring)Lodowa księżniczka Opieka nad ciążąAnna w ciąży i opieka nad dzieckiem (Pregnant Anna And Baby Care)Anna w ciąży i opieka nad dzieckiemPalace Princesses Pregnant BFFsPalace Princesses Pregnant BFFsSleepy Princess Pregnant Check UpSleepy Princess Pregnant Check UpSuper Doll Pregnant Check UpSuper Doll Pregnant Check UpSuperhero Pregnant EmergencySuperhero Pregnant EmergencyPregnant Fashion NightPregnant Fashion NightZurry The Ritual BatZurry The Ritual BatZumbar.ioZumbar.ioZumballZumballZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZUMAR DELUXEZUMAR DELUXEZuma's RevengeZuma's RevengeZuma: Znaki Zodiaku (Zuma Zodiac Signs)Zuma: Znaki ZodiakuZuma: Muzyczne Tornado (Zuma Music Twister)Zuma: Muzyczne TornadoZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukinią (Zucchini Spaghetti Bolognese - Cooking with Emma)Gotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZS Dead Detective - Roving EyesZS Dead Detective - Roving EyesZrist DXZrist DXZristZristZorb BattleZorb BattleZopZopZootopia Jelly MatchZootopia Jelly MatchZookeeper Escape 3Zookeeper Escape 3ZoobooZoobooZoobies MatchZoobies MatchZoobies ConnectZoobies ConnectZoobies CollapseZoobies CollapseZoobiedokuZoobiedokuBloki Zoobie (Zoobie Blocks)Bloki ZoobieZooba: Zabawne różnice (Zooba Fun Differences)Zooba: Zabawne różniceZoo Tile - Match Puzzle GameZoo Tile - Match Puzzle GameZoo SlingsZoo SlingsZoo RunZoo RunZoo PongZoo PongZoo PinballZoo PinballTajemnice zoo (Zoo Mysteries)Tajemnice zooZoo Mahjongg DeluxeZoo Mahjongg DeluxeZoo MahjongZoo MahjongZOO Hidden StarsZOO Hidden StarsZoo FeederZoo FeederZoo BuffetZoo BuffetZoo BoomZoo BoomZwierzęta z zoo (Zoo Animals)Zwierzęta z zooZonic Rush ToiletZonic Rush ToiletZomboZomboZombinatorsZombinatorsZombify MeZombify MeZombies vs. HalloweenZombies vs. HalloweenZombies SurvivalZombies SurvivalZombies Shooter Part 2Zombies Shooter Part 2Zombies ShooterZombies ShooterZombies Outbreak ArenaZombies Outbreak ArenaZombies Night 2Zombies Night 2Zombies NightZombies Night
Pregnant Kardashians Poradnik (Walkthrough)
Pregnant Kardashians

❇️ Pregnant Kardashians

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Pregnant Kardashians to gra, która przeniesie Cię do świata słynnej rodziny Kardashianów, która właśnie szykuje się na przyjście na świat nowych członków! Wciel się w rolę jednej z sióstr i pomóż im przygotować się na przyjście dzieciaka.

Zadania, wyzwania i emocje – to wszystko czeka na Ciebie podczas rozgrywki w Pregnant Kardashians! Przygotuj się na poranne mdłości, zakupy dla dziecka, poszukiwanie idealnych ubranek i akcesoriów oraz rozwiązywanie różnych problemów, które pojawiają się podczas ciąży.

W Pregnant Kardashians możesz wybierać spośród różnych sióstr, każda z nich ma swoje indywidualne wyzwania i zadania do wykonania. Utrzymaj zdrową dietę, upewnij się, że Twoje dziecko jest zdrowe i przygotuj się na poród, który jest jednym z najważniejszych momentów w grze.

Jeśli uwielbiasz Kardashianów i chcesz poczuć się jak jedna z nich, to Pregnant Kardashians to idealna gra dla Ciebie! Gra jest bardzo realistyczna i daje wgląd w to, jak wygląda życie słynnej rodziny podczas ciąży. Bądź gotowy na emocje, wyzwania i wiele zabawy!

Zagraj w Pregnant Kardashians już dziś i dołącz do słynnej rodziny w ich przygotowaniach na przyjście na świat nowych dzieciaków!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Pregnant Kardashians już 1022 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry dla dziewczyn to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


Gry Kizi Mizi

🟥Pregnant Kardashians to doskonała gra UNIFY MEDIA INC., w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 13 marca 2021 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1022 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Pregnant Kardashians jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie. Znajdziesz tutaj gry z popularnych platform jak: Kongregate, Cartoon Network, Miniclip czy Poki. Najlepsze gry w jednym miejscu.