Free KiziMizi games

Princess Cyberpunk 2200

Mizi Kizi
Princess Cyberpunk 2200
Princess Cyberpunk 2200

Princess Cyberpunk 2200 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Princess Cyberpunk 2200

W grze Princess Cyberpunk 2200 przeniesiesz się w przyszłość i zaprojektujesz ubrania dla kobiet przyszłości. Ta niezwykła gra jest idealna dla nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie dziewczyn, które już teraz myślą o przyszłości. Ewolucja postępuje w zawrotnym tempie, a przyszłość zbliża się wielkimi krokami. Czy możesz sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał świat jutra za kilka dekad? Jakie stroje będą nosić kobiety przyszłości? Razem z księżniczkami przenieś się do przyszłości, w której dominuje sztuczna inteligencja i wielkie korporacje. Ubrania z tej epoki powinny łączyć wygodę, pomysłowość i łączyć się z technologią. Wybierz najbardziej futurystyczne stroje i fryzury dla księżniczek i nie zapomnij o stylowym makijażu.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Princess Cyberpunk 2200 wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 180 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 września 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP