Graj Przepis Babci Szarlotka

Przepis Babci Szarlotka

Gotowanie z Emmą: Francuska SzarlotkaGotowanie z Emmą: Francuska SzarlotkaStrzelanie do jabłekStrzelanie do jabłekGrandma Recipe Nigiri SushiGrandma Recipe Nigiri SushiPic Pie Puzzles TransportsPic Pie Puzzles TransportsMinecraft Apple ShooterMinecraft Apple ShooterZestrzel jabłkoZestrzel jabłkoCatch The Apple 2Catch The Apple 2Grandma EscapeGrandma EscapePen an ApplePen an AppleDuo Apple MonstersDuo Apple MonstersLittle Panda World RecipeLittle Panda World RecipeCatch the AppleCatch the AppleLekcje gotowania z sarą: Deser BananowyLekcje gotowania z sarą: Deser BananowyMineblox Apple ShooterMineblox Apple ShooterPie Realife CookingPie Realife CookingPieczenie szarlotkiPieczenie szarlotkiPie EaterPie EaterPierogi JabłkowePierogi JabłkoweThanksgiving Sweet Potato PieThanksgiving Sweet Potato PieFor An AppleFor An ApplePie Bake Off ChallengePie Bake Off ChallengeBTS Apple Coloring BookBTS Apple Coloring BookMonkey GO Happy - Pumpkin Pie FightMonkey GO Happy - Pumpkin Pie FightStrzelanie z łuku do jabłkaStrzelanie z łuku do jabłkaPic Pie PuzzlesPic Pie PuzzlesŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy dom
Grandma Recipe Apple Pie Poradnik (Walkthrough)
Przepis Babci Szarlotka

❇️ Przepis Babci Szarlotka

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Grandma Recipe Apple Pie to gra dla miłośników kulinariów, którzy uwielbiają piec. W grze wcielamy się w postać wnuczki babci, która chce zachować tradycję i nauczyć się robienia najlepszego jabłecznika na świecie.

Gracz przemierza różne poziomy, szukając składników i odkrywając tajemnice przepisu babci. W trakcie gry, gracz zdobywa punkty za każdy udany jabłecznik i otrzymuje nowe zadania do wykonania.

Grandma Recipe Apple Pie oferuje wiele wyzwań, między innymi musimy wykonać skomplikowane ciasto, dobrać odpowiednie jabłka oraz dobrać idealne proporcje składników. Gracz musi także uważać na czas, ponieważ każdy poziom ma określony limit czasu, w którym musi ukończyć zadanie.

W trakcie gry, gracz może zdobywać różne nagrody, w tym nowe składniki, które pomogą mu w dalszej grze. Po ukończeniu gry, gracz może pochwalić się swoimi umiejętnościami w pieczeniu jabłecznika, dzięki czemu stanie się mistrzem w kuchni.

Grandma Recipe Apple Pie to gra dla każdego, kto uwielbia słodkie smakołyki i chce nauczyć się robić najlepszego jabłecznika na świecie. Zagraj już dziś i poczuj się jak prawdziwy kucharz!

Kizi Mizi: Przepis Babci Szarlotka🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Przepis Babci Szarlotka już 210 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry Gotowanie to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online