Free KiziMizi games

Przygoda Super Kumpli

Mizi Kizi
Przygoda Super Kumpli
Przygoda Super Kumpli

Przygoda Super Kumpli - Zasady gry i sterowanie

opis gry Przygoda Super KumpliJest to ekscytująca gra platformowa, w której podróżujesz po ziemi i walczysz z potworami w epickiej wyprawie, by znaleźć złego pana B., który porwał twojego przyjaciela -kamienia. Ale nie bój się, bo nie jesteś sam; Masz pomoc swojej żyrafy!
Walcz z wieloma wrogami i pokonaj Pana B. w epickich bitwach z bossami. Wejdź w interakcje z postaciami z miast i odwiedź sklep, aby zaopatrzyć się w sprzęt i kupić nowe umiejętności.

Zasady gry i sterowanie:
Strzałki oraz WASD - poruszanie się
P - Pauza
Q - Zmiana jakości
M - dźwięk

Super Adventure Pals to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 16 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1941 razy i otrzymała ocenę 75/100 z łącznej liczby 4 ocen użytkowników, 3 pububienia i 1 głos na nie. Gra Przygoda Super Kumpli jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP