Free KiziMizi games

Realistic Street Fight Apocalypse

Mizi Kizi
Realistic Street Fight Apocalypse
Realistic Street Fight Apocalypse

Realistic Street Fight Apocalypse - Zasady gry i sterowanie

opis gry Realistic Street Fight ApocalypseZiemia została skażona i dlatego każdy usiłuje zdobyć maskę ochronną. Musisz walczyć o przetrwanie, niszcząc wrogów i skrzynie, aby znaleźć broń.
Maskę kupisz równnierz w sklepie, ale najpierw musisz zarobić odpowiednią ilość pieniędzy walcząc z wrogami. Musisz ulepszać swoją postać, aby się zmierzyć w decydującej walce z wielkim bossem. Czy przetrwasz apokalipsę i przetrwasz w tym skażonym świecie? Wszystko zależy teraz od twoich umiejętności i woli przetrwania. Walcz w realnych bitwach i sięgnij po zwycięstwo.

Realistic Street Fight Apocalypse to doskonała gra GAMEMONETIZE, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 26 sierpnia 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 537 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Realistic Street Fight Apocalypse jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP