Free KiziMizi games

Rooftop Shooters

Mizi Kizi
Rooftop Shooters
Rooftop Shooters

Rooftop Shooters - Zasady gry i sterowanie

opis gry Rooftop ShootersRooftop Shooters możesz zagrać przeciwko losowemu przeciwnikowi w sieci lub na własnym komputerze z przyjacielem. Na początek wybierz tryb szkoleniowy, aby opanować zarządzanie swoim bohaterem. Jeśli stwierdzisz, że jesteś wyszkolony już wystarczająco, przejdź do trybu walki. Twoim zadaniem będzie zepchniecie przeciwnika z dachu za pomocą różnych rodzajów broni.

Zasady gry i sterowanie:
Aby strzelać, naciśnij przycisk E, zwolnij przycisk, gdy celownik będzie skierowany w stronę przeciwnika.
Gdy zobaczysz nadlatujący pocisk przeciwnika to wciśnij przycisk A, aby skoczyć. Pociski lecą z taką prędkością, że zdążysz wykonać skok.
Gdy pochylasz się do przodu, wciśnij A, aby odskoczyć od krawędzi dachu. Przeciwnik będzie miał utrudnione zadanie, aby cię zepchnąć.

Rooftop Shooters to doskonała gra GAMEMONETIZE, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 23 marca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1150 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Rooftop Shooters jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP