Free KiziMizi games

Rośliny kontra Zombi

Mizi Kizi
Rośliny kontra Zombi
Rośliny kontra Zombi

Rośliny kontra Zombi - Zasady gry i sterowanie

opis gry Rośliny kontra ZombiNadeszła apokalipsa zombi. Jako ogrodnik postanowiłeś powstrzymać falę upiornych bestii. Do walki wykorzystasz swoją tajną broń: rośliny ogrodowe. Lecz nie są to zwykłe roślinki, lecz ulepszone genetycznie maszyny wojenne. Twoim celem jest pokonanie wszystkich zombie, które próbują dostać się do twojego domu, rozmieszczaj rośliny strategicznie, aby mogły walczyć z plagą zombie. Sadzenie roślin wymaga punktów słonecznych ( małe słoneczka). Punkty te losowo pojawiają się na ekranie i musisz je kliknąć, aby je zebrać, jeśli nie zdążysz, po pewnym czasie punkty słoneczne znikną. Możesz także sadzić Słoneczniki, które czasami będą produkować punkty słoneczne, abyś mógł je zbierać. Każdy rodzaj rośliny kosztuje pewną liczbę punktów słonecznych do sadzenia.

Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie.

Zasady gry i sterowanie:
Łącz rośliny, które zatrzymują zombie w miejscu z roślinami, które strzelają w zombie na tym samym pasie, aby móc skuteczniej walczyć z zombie.

Średnia ocen Plants vs Zombies wynosi 82/100. Na grę oddano 195 głosów. Gra ma obecnie 8879 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 4 listopada 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP