Free KiziMizi games

Salto w tył: Maniak

Mizi Kizi
Salto w tył: Maniak
Salto w tył: Maniak

Salto w tył: Maniak - Zasady gry i sterowanie

opis gry Salto w tył: ManiakJak nauczyć się salta w tył bez wychodzenia z domu? Wystarczy zagrać w ten znakomity symulator, który odzwierciedla rzeczywisty skok do tyłu. W BackFlip Maniac Twoim zadaniem jest poprawne wykonanie salta w tył i wylądowanie w pozycji pionowej na wyznaczonym miejscu. Aby przejść do kolejnego etapu, musisz stanąć w strefie oznaczonej kolorem czerwonym. Z każdym poprawnie zaliczonym skokiem, wzrośnie trudność wykonania zadania. Będziesz skakać z różnych pozycji i wysokości co sprawi, że wyzwanie będzie coraz bardziej ekscytujące.

Salto do tyłu jest jedną z trudniejszych i najbardziej efektownych ewolucji akrobatycznych, więc stanowczo odraczamy samodzielne wykonywanie tej akrobacji w domu. Polecamy naukę salta w tył w miejscu do tego przystosowanym i koniecznie pod okiem instruktora, lub innej doświadczonej osoby, która pomoże nam w asekuracji przy lądowaniu.

Backflip Maniac to doskonała gra GAMEFLARE, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 1 kwietnia 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1176 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Salto w tył: Maniak jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP