Free KiziMizi games

Skarby Mistycznego Morza

Mizi Kizi
Skarby Mistycznego Morza
Skarby Mistycznego Morza

Skarby Mistycznego Morza - Zasady gry i sterowanie

opis gry Skarby Mistycznego MorzaWyrusz w morską wyprawę i odkryj skarby mistycznego morza. Twoim zadaniem w tej uroczej grze logicznej, będzie łączenie ze sobą takich samych pirackich symboli, które sąsiadują ze sobą w trzy lub więcej grup. Efektem takiego połączenia będzie zdobycie cennych punktów oraz pozbycie się symboli z pola gry. Na każdym poziomie, będziesz miał zadanie do wykonania w ustalonym czasie. Czasami będzie trzeba doprowadzić cenne artefakty na sam dół pola gry a innym razem oczyścić wyspę z pirackich skarbów, łącząc ze sobą po trzy symbole w jednej linii. Łącząc kafelki z pobłyskującą obwódką, ładujesz jeden z czarów, który po pełnym naładowaniu możesz wykorzystać podczas gry. Wystarczy rzucić czar na wybrane żetony aby otrzymać pożądany efekt. Poznaj wszystkie tajemnice i znajdź ukryte skarby mistycznego morza!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Od tornada do dynamitu - zbieraj wybuchowe wzmocnienia
Podczas usuwania symboli otoczonych gwiazdkami, możesz otrzymać specjalną broń, która umożliwi usunąć większą liczbę płytek jednocześnie.
Możesz zapisać swoje wyniki między poziomami i zagrać ponownie później.
Możesz wyłączyć muzykę oraz włączyć pauzę podczas gry.
Dopasuj 4 lub więcej symboli, aby zdobyć punkty bonusowe i naładować swoje ulepszenia.

Średnia ocen Treasures of the Mystic Sea wynosi 78/100. Na grę oddano 209 głosów. Gra ma obecnie 47874 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 19 czerwca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP