Free KiziMizi games

Skokowy Wyścig

Mizi Kizi
Skokowy Wyścig
Skokowy Wyścig

Skokowy Wyścig - Zasady gry i sterowanie

opis gry Skokowy WyścigRacing Jump to zabawna gra oparta na fizyce, w której musisz rywalizować w ekscytującym podskakującym wyścigu! Musisz kontrolować swoją skaczącą postać i odbijać się od przedmiotów, aby spróbować dotrzeć do linii mety.
Może to zadanie wydać się łatwe, ale sterowanie fizyką jest trudne do opanowania. Ponadto musisz także uważać na bomby i pistolety, które utrudnią ci postęp! Staraj się ostrożnie mierzyć swoje skoki i zbieraj w miarę możliwości złote monety. Czy możesz wygrać ten niecodzienny wyścig?

Racing Jump to doskonała gra GAMEDISTRIBUTION, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 13 września 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1826 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 0 polubienia i 1 głos na nie. Gra Skokowy Wyścig jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP