Free KiziMizi games

Ślimak Bob 3

Mizi Kizi
Ślimak Bob 3
Ślimak Bob 3

Ślimak Bob 3 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ślimak Bob 3Dziś „Snail Bob” wybrał się z dziadkiem do muzeum, gdzie podziwiali piękne eksponaty starożytnego Egiptu. Naszego ślimaka zainteresował dziwny egipski artefakt, pomimo ostrzeżeń dziadka, Bob chwycił tajemniczy przedmiot, który okazał się teleportem i przeniósł naszego bohatera do Egiptu.
Teraz cała nadzieja jest tylko w Tobie! Pomóż Bobowi znaleźć wyjście z Egiptu i wrócić bezpiecznie do domu. Podobnie jak w poprzednich częściach, pomagasz Bobowi poruszać się w nietypowym terenie, gdzie jest wiele różnych przeszkód i pułapek, które mogą zranić Boba. Bardzo ostrożnie poprowadź ślimaka przez wszystkie poziomy, jednocześnie wykorzystując napotkane mechanizmy, które będą na drodze. Powodzenia!

Zasady gry i sterowanie:
Myszka
Klikając ślimaka sprawiasz że chowa się i masz czas by się zastanowić.

Snail Bob 3 to doskonała gra HUNTER HAMSTER, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 16 stycznia 2021 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 4046 razy i otrzymała ocenę 67/100 z łącznej liczby 21 ocen użytkowników, 14 polubień i 7 głosów na nie. Gra Ślimak Bob 3 jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP