Free KiziMizi games

Ślimak Bob 6: Zimowa opowieść

Mizi Kizi
Ślimak Bob 6: Zimowa opowieść
Ślimak Bob 6: Zimowa opowieść

Ślimak Bob 6: Zimowa opowieść - Zasady gry i sterowanie

Ślimak Bob powraca w kolejnej, szóstej już części. Mamy gwiazdkę, nasz przyjaciel Bob jednak nie dostał prezentu, znalazł jedynie list od Mikołaja w którym informuje Boba, że jest więziony przez Grincha - zielonego stwora, który nie lubi świąt i nie może dostarczyć prezentu. Nasz ślimaczek bardzo się zdenerwował i postanowił pomóc świętemu Mikołajowi w jego uwolnieniu. Święta gwiazdkowe zależą teraz od misji Boba. Czy pomożesz mu uwolnić Mikołaja? Musisz pokonać mroźną i niebezpieczną krainę aby dotrzeć do kryjówki Grnicha. Czy Bob uwolni Mikołaja i dostarczy prezenty na czas? Wszystko w twoich rękach. Pokieruj odpowiednio Bobem używając przeróżnych mechanizmów, zachowując przy tym prawa fizyki aby mógł się przedostać, przez lodowe pułapki. Próbuj znaleźć po drodze trzy ukryte gwiazdki! Bądź ostrożny i uważnie dobieraj narzędzia.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Myszka
Klikając ślimaka sprawiasz że chowa się i masz czas aby się zastanowić

Średnia ocen Snail Bob 6: Winter Story wynosi 76/100. Na grę oddano 86 głosów. Gra ma obecnie 5919 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 czerwca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP