Free KiziMizi games

Ślimak Bob 8: Historia pewnej wyspy

Mizi Kizi
Ślimak Bob 8: Historia pewnej wyspy
Ślimak Bob 8: Historia pewnej wyspy

Ślimak Bob 8: Historia pewnej wyspy - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ślimak Bob 8: Historia pewnej wyspyŚlimak Bob powraca w kolejnej, ósmej już części. Ślimak Bob wybrał się z dziadkiem na połowy ryb spod lodu. Bobowi marzyła się duża ryba, dziadkowi natomiast piękna syrenka. Razem się dobrze bawili, gdy nagle tajemnicza piła przecięła lód na którym łowili i Bob został odłączony od dziadka. Dryfując samotnie na tafli lodu, dopłynął do brzegu tajemniczej wyspy i wylądował w samym sercu tropików! Ponownie musi przedostać się przez szereg pułapek aby wrócić do dziadka, który bardzo na niego czeka. Pokieruj odpowiednio Bobem używając przeróżnych mechanizmów, aby mógł się przedostać, przez tubylcze pułapki i uniknąć kanibali. Czy uda mu się pokonać wodza wyspy? Musisz mu koniecznie pomóc!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Myszka
Klikając ślimaka sprawiasz że chowa się i masz czas aby się zastanowić.

Średnia ocen Snail Bob 8: Island Story wynosi 78/100. Na grę oddano 67 głosów. Gra ma obecnie 5882 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 8 czerwca 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP