Free KiziMizi games

Slot: Arabian Nights

Mizi Kizi
Slot: Arabian Nights
Slot: Arabian Nights

Slot: Arabian Nights - Zasady gry i sterowanie

opis gry Slot: Arabian Nights

Fabuła gry oparta jest na arabskich opowieściach, za pomocą których każdy zanurzy się w magicznym świecie Wschodu. Darmowy Automat Arabian Nights jest pięciobębnowy, który działa w oparciu o 10 linii. Tak więc uczestnik może w razie potrzeby zmniejszyć liczbę aktywnych wierszy. Oprócz podstawowych wypłat za kombinacje tych samych symboli, automat oferuje opłacalny tryb darmowych spinów i ogromne kwoty dla linii z Wild. Ponadto maszyna wykorzystuje tajemniczy akompaniament muzyczny, który podkreśla ogólny motyw automatu. Tak więc, jeśli użytkownik chce zanurzyć się w atmosferę tajemniczej i niesamowitej kultury orientalnej, automat Arabian Nights jest właśnie dla niego.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Slot: Arabian Nights wynosi 0/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 1596 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 27 sierpnia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP