Free KiziMizi games

SnakeVsNumbers

Mizi Kizi
SnakeVsNumbers
SnakeVsNumbers

SnakeVsNumbers - Zasady gry i sterowanie

opis gry SnakeVsNumbersRozwijaj węża, aby osiągnąć szczyt przez łamanie bloków o niższych numerach, unikaj bloków o większej liczbie, które mogą spowodować koniec życia, gra nie szybko się skończy, gdy trafisz większą liczbę, nadal będziesz mieć szansę na ucieczkę i znalezienie niższej liczby .
Poprowadź węża w lewo lub w prawo i przełam bloki. Spróbuj przełamać jak najwięcej bloków. Zdobądź dodatkowe liczby, aby wyhodować swojego węża na swojej drodze. Łatwy do gry, ale trudny do zdobycia jak najwyższego wyniku!

SnakeVsNumbers to doskonała gra GAMEDISTRIBUTION, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 11 marca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1161 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra SnakeVsNumbers jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP