Free KiziMizi games

Speed Club Nitro

Mizi Kizi
Speed Club Nitro
Speed Club Nitro

Speed Club Nitro - Zasady gry i sterowanie

opis gry Speed Club NitroStartujesz w elitarnych wyścigach „Sprint Club Nitro”. Gdzie wszyscy uczestnicy mają możliwość jazdy na samochodach wyścigowych. To nie tylko zawody, to szalona jazda autostradą poza miastem. Idź na tor, gdzie ponad 20 zawodników rozpoczęło wyścig. Zacznij wyprzedzać je jeden po drugim. Zbieraj literę N na drodze, aby aktywować tryb nitro w Twoim samochodzie wyścigowym, otrzymasz dodatkową moc. Twój samochód będzie poruszał się z prędkością błyskawicy, tak szybko, że może przyspieszyć w kilka sekund. Dzięki odpowiednim kontrolkom nie stracisz tej prędkości do końca. Pokonując tę prostą trasę, dotrzesz do innych poziomów i znajdziesz się na gorącej pustyni. Po wyścigu będziesz miał okazję wydać zarobione punkty na ulepszenie swojego samochodu.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Speed Club Nitro wynosi 100/100. Na grę oddano 5 głosów. Gra ma obecnie 1820 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 28 kwietnia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP