Free KiziMizi games

Statki

Mizi Kizi
Statki
Statki

Statki - Zasady gry i sterowanie

opis gry StatkiKlasyczna gra planszowa w statki znana od pokoleń. Zaplanuj strategię i zniszcz flotę przeciwnika! Umieść pięć statków na planszy i spróbuj zatopić statki przeciwnika, zanim on zatopi Twoje okręty. Statki ustawiane są w pionie lub poziomie, w taki sposób, aby nie stykały się one ze sobą ani bokami, ani rogami. Okręty są różnej wielkości i zazwyczaj więcej jest jednostek o mniejszej wielkości. Trafienie okrętu przeciwnika polega na strzale, który jest odgadnięciem położenia jakiegoś statku. Strzały oddawane są naprzemiennie, poprzez podanie współrzędnych pola (np. B5). W przypadku strzału trafionego, gracz kontynuuje strzelanie (czyli swój ruch) aż do momentu chybienia. Zatopienie statku ma miejsce wówczas, gdy gracz odgadnie położenie całego statku.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Battleships wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1513 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 22 sierpnia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP