▶️Strzelanie do butelek 3D

Strzelanie do bąbelkówStrzelanie do bąbelkówPrawdziwe strzelanie do butelekPrawdziwe strzelanie do butelekZombie Target ShootZombie Target ShootSpadająca gwiazdaSpadająca gwiazdaFruits Shooting DeluxeFruits Shooting DeluxePolowanie na celPolowanie na celKarnawał: strzelanie do balonówKarnawał: strzelanie do balonówPiłka i celPiłka i celStrzelanka do butelekStrzelanka do butelekStrzelanie do kurczakówStrzelanie do kurczakówShooting ColorShooting ColorWW2 Tunnel ShootingWW2 Tunnel ShootingSoccer TargetSoccer TargetArmy Fps ShootingArmy Fps ShootingVox ShootingVox ShootingRobot ShootingRobot ShootingGunGame shooting warfare blocky gangsterGunGame shooting warfare blocky gangsterKingdom Defence Alien ShootingKingdom Defence Alien ShootingCrazy Shooting KingCrazy Shooting KingBasketball Shooting StarsBasketball Shooting StarsMaster Archery ShootingMaster Archery ShootingHit Targets ShootingHit Targets ShootingStrzelanie z łuku do jabłkaStrzelanie z łuku do jabłkaStrzelanie do jabłekStrzelanie do jabłekWild Hunt: Jungle Sniper ShootingWild Hunt: Jungle Sniper ShootingTPS Shooting Zombie ApocalypseTPS Shooting Zombie ApocalypseReal Shooting Fps StrikeReal Shooting Fps StrikeKnife ShootingKnife ShootingFPS Shooting Survival SimFPS Shooting Survival SimShooting Star BattleshipShooting Star BattleshipZumbar.ioZumbar.ioZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZuma: SvetlogradZuma: SvetlogradZuma: Znaki ZodiakuZuma: Znaki ZodiakuZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZristZristZopZopZootopia Jelly MatchZootopia Jelly MatchZoobies MatchZoobies MatchZoobies ConnectZoobies ConnectZoobies CollapseZoobies CollapseZoobiedokuZoobiedokuBloki ZoobieBloki ZoobieZooba: Zabawne różniceZooba: Zabawne różniceZoo SlingsZoo SlingsZoo RunZoo RunZoo PongZoo PongZoo PinballZoo PinballTajemnice zooTajemnice zooZoo Mahjongg DeluxeZoo Mahjongg DeluxeZOO Hidden StarsZOO Hidden StarsZoo FeederZoo FeederZoo BuffetZoo BuffetZoo BoomZoo BoomZwierzęta z zooZwierzęta z zoo Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry logiczneGry logiczneGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry obrona wieżyGry obrona wieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry łamigłówkiGry łamigłówkiGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitachGry akcjiGry akcji
Strzelanie do butelek 3D Poradnik (Walkthrough)

❇️ Strzelanie do butelek 3D

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

🟠Strzelanie do butelek 3DPrawdziwy nowy trend w strzelaniu do butelek w epoce epickich gier 3D. Zadanie jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to strzelać do butelek. Wystarczy wskazać i oddać poprawny strzał w kierunku do butelek. Trenuj intensywnie, aby stać się ekspertem w strzelaniu.
🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Strzelanie do butelek 3D już 2954 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry zręcznościowe to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online

Gry Kizi Mizi

🟥Bootle Target Shooting 3D to doskonała gra IGROUTKA.RU, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 31 lipca 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2954 razy i otrzymała ocenę 67/100 z łącznej liczby 3 ocen użytkowników, 2 pububienia i 1 głos na nie. Gra Strzelanie do butelek 3D jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

⬛ TOP