Free KiziMizi games

Tank Game Online

Mizi Kizi
Tank Game Online
Tank Game Online

Tank Game Online - Zasady gry i sterowanie

opis gry Tank Game OnlineLubisz gry w czołgi? Tank Game Online to realistyczna i ekscytująca gra wieloosobowa. Chroń swój region i osiągnij zwycięstwo. Czy jesteś gotowy na wielką wojnę, żołnierzu? Lubisz też gry w czołgi? Świetnie, zacznij grać w Tank Game Online i wejdź teraz do świata czołgów za darmo! Zagraj teraz w grę czołgową! Na początku gry musisz zmienić status serwera z Lan na offline, aby grać z botami. Jeśli chcesz grać z innymi graczami na serwerze, możesz wybrać tryb gry online w ustawieniach. W grze twoim celem jest pokonanie innych czołgów w strefie wojny i zebranie specjalnych przedmiotów na ziemi. W tej grze czołgowej są 4 drużyny, musisz zniszczyć inne drużyny, aby zostać zwycięzcą na polu bitwy. Jest to gra czołgowa dla 2 osób, a także gry w duet. Nie trać czasu, kliknij przycisk, aby zagrać w tę grę online. Idź i walcz z honorem, żołnierzu. Baw się dobrze!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Tank Game Online wynosi 50/100. Na grę oddano 4 głosy. Gra ma obecnie 2093 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 2 lipca 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP