Free KiziMizi games

Ucieczka samolotu

Mizi Kizi
Ucieczka samolotu
Ucieczka samolotu

Ucieczka samolotu - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ucieczka samolotu

W grze Escape Plan wcielisz się w pilota zwiadowczego jednopłatowego samolotu, który zagłębił się na terytorium wroga aby zdobyć cenne informacje. Niestety, zostałeś namierzony przez system radarowy nieprzyjaciela. W Twoim kierunku zostały wystrzelone samonaprowadzające rakiety przeciwlotnicze, które mają jeden cel –dogonić i zniszczyć intruza. Musisz koniecznie uciekać, wykonując przeróżne akrobacje powietrzne, które doprowadzą do wzajemnego zniszczenia rakiet. Spostrzegawczość oraz zwinność będzie Twoim głównym atutem aby przetrwać jak najdłużej w tej niekończącej się bitwie powietrznej. Postaraj się również wykorzystać inne obiekty powietrzne, które mogą zmylić rakiety wroga. Bądź jak Czerwony Baron i zostań największym asem lotnictwa nie oddając przy tym rządnego strzału.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Escape Plane wynosi 100/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1781 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 29 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP