Free KiziMizi games

Ucieczka z 26

Mizi Kizi
Ucieczka z 26
Ucieczka z 26

Ucieczka z 26 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ucieczka z 26Budzisz się w złotej klatce z numerem 26, obok małego domku z podwórkiem, który wydaje się mieć wszystko, czego potrzebujesz ... Ale zaczynasz się zastanawiać, gdzie jesteś i dlaczego się tutaj znalazłeś, odszukanie wyjścia jest konieczne, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że ktokolwiek opiekował się tymi klatkami, nie obsługiwał ich od dłuższego czasu, a przy malejących zapasach żywności i niszczejącym miejscu sytuacja wygląda nieciekawie.

Escape from 26 to surrealistyczna gra przygodowa typu „wskaż i kliknij”, osadzona w dystopijnym świecie, w którym przetrzymywani są ludzie. Grasz jako Lilly, dziewczyna uwięziona w jednej z tych klatek. Rozmawiaj z ludźmi, zbieraj przedmioty i rozwiązuj zagadki, szukając odpowiedzi i próbując uciec z klatki. Wchodząc do domku odkryjesz, że nie jesteś sam w tej pozłacanej klatce, ale twój „współlokator” nie wydaje się zainteresowany współpracą.

Escape From 26 to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 21 czerwca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 972 razy i otrzymała ocenę 88/100 z łącznej liczby 8 ocen użytkowników, 7 polubień i 1 głos na nie. Gra Ucieczka z 26 jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP