Free KiziMizi games

VEX 4

Mizi Kizi
VEX 4
VEX 4

VEX 4 - Zasady gry i sterowanie

opis gry VEX 4Vex 4 to wymagająca gra platformowa, w której wcielamy się w małego człowieczka (stickmana). Twoim zadaniem jest przetrwać, pokonując śmiertelne przeszkody i pułapki, skacząc z jednej platformy na drugą. Naucz się wszelkiego rodzaju przydatnych ruchów i sztuczek, takich jak wspinanie się po ścianach czy przesuwać skrzynie, aby usunąć każdą przeszkodę po drodze. Poza tym na twojej drodze jest wiele punktów kontrolnych. Punkty kontrolne w grze są oznaczone czerwonymi flagami, a kiedy je przejdziesz, czerwone flagi zmienią kolor na zielony. Jeśli popełnisz błąd, nie wrócisz do punktu startowego lecz rozpoczniesz grę VEX 4 od ostatniego zatwierdzonego punktu kontrolnego. Czy zdołasz ukończyć wszystkie trudne poziomy w tej niesamowitej grze przygodowej? Spróbuj przejść przez świat Vex 4!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen VEX 4 wynosi 88/100. Na grę oddano 8 głosów. Gra ma obecnie 2682 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 24 czerwca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP