Free KiziMizi games

Zuma: Znaki Zodiaku

Mizi Kizi
Zuma: Znaki Zodiaku
Zuma: Znaki Zodiaku

Zuma: Znaki Zodiaku - Zasady gry i sterowanie

opis gry Zuma: Znaki ZodiakuZnana na całym świecie gra „Zuma” jest teraz dostępna dla wszystkich spragnionych logicznej rozrywki. Więc jeśli masz ochotę zademonstrować swoją dokładność i celność, wielokolorowe kulki będą niewiarygodnie szczęśliwe. Wystarczy dopasować do kulek, odpowiedni kolor wystrzeliwanej kulki, tak aby połączyły się grupy, wówczas udadzą się do swojego magicznego świata.

Staraj się niszczyć największe grupy kulek, wówczas otrzymasz dodatkową ilość punktów. Twoim celem jest nie pozwolić łańcuchowi kulek dotrzeć do dziury, oraz zgromadzić jak największą ilość punktów. Przed Tobą 12 poziomów dobrej zabawy ze znakami zodiaku.

Zuma Zodiac Signs to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 19 lutego 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1946 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 0 polubień i 1 głos na nie. Gra Zuma: Znaki Zodiaku jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP