🟠GRY TABLICZKA MNOŻENIA

Matematyczny MatadorMatematyczny MatadorWyzwanie matematyczneWyzwanie matematyczneKids MathKids MathGra MatematycznaGra MatematycznaX Ray MathX Ray MathMatematyka dla 2 graczyMatematyka dla 2 graczyMatematyczne wyzwanie: mnożenieMatematyczne wyzwanie: mnożenieMath Multiple ChoiceMath Multiple ChoiceMath WhizzMath WhizzGry matematyczneGry matematyczneZrób 24Zrób 24
Gry tabliczka mnożenia (Multiplication table games) Grasz i Wiesz

🔵GRY TABLICZKA MNOŻENIA

GRY TABLICZKA MNOŻENIA🟢Gry online, które uczą matematyki poprzez zabawę – oto kategoria, w której znajdują się gry uczące tabliczki mnożenia. Prezentowane aplikacje to nic innego, jak przygotowane z myślą o najmłodszych gry uczące tabliczki mnożenia poprzez zabawę – ciekawe quizy, tutoriale i praktyczne porady, jak poradzić sobie z tabliczką mnożenia.
Tabliczka mnożenia online pozwala w łatwy i przejrzysty sposób nauczyć się najważniejszych zasad mnożenia. Graficzne ukazanie sposobu liczenia na palcach bądź poradzenia sobie z obliczeniami dotyczącymi większych liczb – przygotowaliśmy zbiór gier zarówno dla najmłodszych (tabliczka mnożenia od 0 do 100) i nieco starszych uczniów, którzy muszą opanować trudną sztukę mnożenia wyższych liczb (tabliczka mnożenia dla liczb 100+).
Nauka tabliczki mnożenia przez zabawę to najlepsza metoda, aby dziecko zapamiętało kluczowe zasady liczenia. Ponadto aplikacje pozwalają sprawdzać zdobytą wiedzę za pomocą testów i quizów – wystarczy podać wynik, a program sprawdzi, czy obliczenia są poprawne. Prócz tabliczki mnożenia, wiele gier uczy także innych działań i zasad matematycznych (na przykład kolejności wykonywania działań matematycznych). Kategorię polecamy zarówno rodzicom, którzy chcą skłonić swoje pociechy do szybkiej i skutecznej nauki tabliczki mnożenia poprzez zabawę, jak i samym uczniom i nauczycielom, którzy na lekcjach mogą korzystać z pomocy gier, aby szybciej i w miłej atmosferze nauczyć się poprawnego mnożenia. Zapraszamy już teraz do sprawdzenia gier i całej naszej strony!