Ogień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduChińczykChińczykOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaMinecraft ClassicMinecraft ClassicBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęCzarna dziuraCzarna dziuraKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaShell ShockersShell ShockersBullet Force MultiplayerBullet Force MultiplayerPAPER.IO 2PAPER.IO 2Snowball.ioSnowball.ioTank 1990Tank 1990Mały Wielki WążMały Wielki WążKuźnia ImperiówKuźnia ImperiówHole.ioHole.ioŁowcy zombie: ArenaŁowcy zombie: ArenaKlondikeKlondikeBomb it 5Bomb it 5Winter Clash 3DWinter Clash 3DZłote HektaryZłote HektaryPakmanPakmanArena skarbówArena skarbówEvoWars.ioEvoWars.ioStrefa robakówStrefa robakówŚwiat MarzeńŚwiat MarzeńCurve Fever ProCurve Fever ProTanki OnlineTanki OnlineChciwi bogowieChciwi bogowieNIGHTPOINT.ioNIGHTPOINT.ioKrólewska opowieśćKrólewska opowieśćŚwiat smokaŚwiat smokaChińczyk z przyjaciółmiChińczyk z przyjaciółmiGold RushGold RushSniper Clash 3DSniper Clash 3DClusterz! OnlineClusterz! OnlineStarcie orkówStarcie orkówKiller.ioKiller.ioYORG.io 3YORG.io 3Farm Clash 3DFarm Clash 3DStickman Archer: Mr BowStickman Archer: Mr BowSlither BirdsSlither BirdsTank Game OnlineTank Game OnlineTank StormyTank StormyHappy SnakesHappy SnakesBombEmBombEmAngry SnakesAngry Snakes

Gry multiplayer

Gry multiplayerGry multiplayer to gatunek gier, którego główną cechą jest możliwość grania z innymi użytkownikami z całego świata online w czasie rzeczywistym. Tutaj masz szansę sprawdzić się jako odnoszący sukcesy dyplomata, zarządca, snajper, taktyk wojskowy, prawdziwy bohater czy zbawca całego świata - lista gier wieloosobowych jest długa i ciągle wzbogacana o nowe fantastyczne gry.

Takie rozwiązanie przyciąga graczy, ponieważ umożliwia grę z przyjaciółmi, łączenie się z nimi w grupy, sojusze i ogólnie pomaga znaleźć nowych przyjaciół bez wychodzenia z domu. Duch rywalizacji tutaj jest również silniejszy niż kiedykolwiek, ponieważ rywalizujemy i walczymy nie ze sztuczną inteligencją, ale z innymi realnymi graczami.

Gry mmorpg działają bardzo szybko, a niektóre z nich nawet nie wymagają instalacji dodatkowych plików. Ponadto większość z nich nie jest dość skomplikowana. Jeśli więc jesteś gotowy, aby przejść do trybu online i zabić trochę czasu, masz wszystko czego potrzebujesz na naszej stronie.