Ogień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaZłe lody 3Złe lody 3Czerwony chłopiec i niebieska dziewczynaCzerwony chłopiec i niebieska dziewczynaOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaOgień i Woda 6Ogień i Woda 6Ogień i Woda: Wyspa przetrwania 2Ogień i Woda: Wyspa przetrwania 2Tank 1990Tank 1990Bomb It 7Bomb It 7Misja ZombieMisja ZombieBomb It 6Bomb It 6Ostatni OcaleniOstatni OcaleniMisja Zombie 2Misja Zombie 2Bomb it 5Bomb it 5Bomb itBomb itBąbelkowe tarapatyBąbelkowe tarapatyBomb it 4Bomb it 4Lost PyramidLost PyramidBomb It 3Bomb It 3Dino: Polowanie na mięsoDino: Polowanie na mięsoWspaniały Świat SzopówWspaniały Świat SzopówBomb It 2Bomb It 2Neonowe czołgiNeonowe czołgiDino: Polowanie na mięso - Suchy lądDino: Polowanie na mięso - Suchy lądPrzygoda górnikówPrzygoda górnikówPrzygoda ognistego smogaPrzygoda ognistego smogaNeon Battle Tank 2Neon Battle Tank 2Zombie Mission 4Zombie Mission 4TankHitTankHitWalka sił powietrznychWalka sił powietrznychGalaktyczny GlinaGalaktyczny GlinaFootball MastersFootball MastersPrzygoda kaczekPrzygoda kaczekWorld Wars 1991World Wars 1991Lava Boy And Blue GirlLava Boy And Blue GirlRedBoy i BlueGirlRedBoy i BlueGirlMistrz Warcabów MultiplayerMistrz Warcabów MultiplayerRemik MultiplayerRemik MultiplayerMistrz szachowy MultiplayerMistrz szachowy MultiplayerViking BrawlViking BrawlPołącz 4 multiplayerPołącz 4 multiplayerRooftop ShootersRooftop ShootersBackgammonia - tryktrak onlineBackgammonia - tryktrak onlineSoccer Physics OnlineSoccer Physics OnlineWąże i drabiny MultiplayerWąże i drabiny MultiplayerDomino MultiplayerDomino MultiplayerPieczona kaczka 2Pieczona kaczka 2Promienny HokejPromienny HokejPvP Pong ChallengePvP Pong ChallengeLudo Online XmasLudo Online XmasRegularny pokaz: Fist PunchRegularny pokaz: Fist PunchOgień i Woda: Wyspa przetrwania 3Ogień i Woda: Wyspa przetrwania 3Two Punk RacingTwo Punk RacingCity Bike Stunt 2City Bike Stunt 2Stickman Fighting 2 PlayerStickman Fighting 2 PlayerAmong Them Space RushAmong Them Space RushWęże i drabinyWęże i drabinyJump BasketJump BasketGet On Top TouchGet On Top TouchTug The Table ClassicTug The Table ClassicMicro Tank WarsMicro Tank WarsMoon Car StuntMoon Car StuntDrunken DuelDrunken DuelLeśni BraciaLeśni BraciaMaya AdventureMaya AdventureSoccer PhysicsSoccer PhysicsPill VolleyPill VolleyAztec AdventureAztec AdventureCarrom 2 PlayerCarrom 2 Player

Gry na 2 osoby

Gry na 2 osobyGry na 2 osoby to świetna okazja do wspólnej zabawy nie koniecznie na tym samym komputerze. Już nie musisz się nudzić, wystarczy zaprosić dobrego kolegę, przyjaciela czy nawet mamę albo tatę, aby zagrać w jedną z ulubionych gier online dla dwóch osób. Masz do wyboru różne gatunki gier dla dwóch graczy, takie jak: wyścigi samochodowe, walki na arenie, ucieczki z różnych pomieszczeń i wiele innych równie popularnych.

Najlepsze gry dla 2 osób znajdziemy w sekcji gry przygodowe, w których każdy gracz kontroluje swoją postać. Możesz wybrać swoich ulubionych bohaterów, takich jak: Ogień i Woda, Joe i Momo czy Bomb It i razem będziecie pokonywać różne przeszkody, podróżując przez pustynie, lochy, zamki i starożytne świątynie. W gry na dwie osoby mogą grać dziewczyny i chłopacy. Sprawdź, który z was jest bystrzejszy lub myśli lepiej. W niektórych grach dla 2 graczy jesteście rywalami, podczas gdy w innych grasz w tej samej drużynie, pomagając sobie nawzajem w podróży lub w walce z złoczyńcami.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. A najważniejsze aby zabawa była udana i wszyscy się dobrze bawili grając w gry dla 2 osób. Mamy nadzieję, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli teraz nie masz z kim zagrać - to nie ma znaczenia! W grach dla dwojga zazwyczaj można rywalizować nie tylko z przyjacielem, ale także z komputerem.