Sara gotuje: TostySara gotuje: TostyLekcje gotowania z sarą: Deser BananowyLekcje gotowania z sarą: Deser BananowySara gotuje: Fettuccine z kurczakiemSara gotuje: Fettuccine z kurczakiemSara gotuje: Sernik jagodowy z czekoladąSara gotuje: Sernik jagodowy z czekoladąSara gotuje: Karmelowe Brownie z orzechamiSara gotuje: Karmelowe Brownie z orzechamiSara gotuje: RatatouilleSara gotuje: RatatouilleLekcje gotowania z sarą: babeczki czekoladoweLekcje gotowania z sarą: babeczki czekoladoweSara gotuje: Tort do góry nogamiSara gotuje: Tort do góry nogamiSara gotuje: Ryż z baraninąSara gotuje: Ryż z baraniną Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 5: ElementySuper Mario BrosSuper Mario BrosOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduMityczne klejnotyMityczne klejnotyChińczykChińczykKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaPop Stone 2Pop Stone 2Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajMinecraft ClassicMinecraft ClassicSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaPasjans: Trzy szczytyPasjans: Trzy szczytyKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Pora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domKrólowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Kick the BuddyKick the BuddyKicia Rożek: W obronie KrólestwaKicia Rożek: W obronie KrólestwaBubble Shooter ProBubble Shooter ProBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Złe lody 3Złe lody 3Ślimak Bob 6: Zimowa opowieśćŚlimak Bob 6: Zimowa opowieśćSkarby AtlantydySkarby AtlantydyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotMahjong ClassicMahjong ClassicŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak Bob 8: Historia pewnej wyspyŚlimak Bob 8: Historia pewnej wyspyBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końZłodziej Bob 4: FrancjaZłodziej Bob 4: FrancjaBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęŚlimak Bob 2Ślimak Bob 2Butterfly KyodaiButterfly Kyodai

Gry gotowanie z sarą

Gry gotowanie z sarąWitamy w kuchni Sary! Ta specjalna sekcja gier została stworzona dla prawdziwych smakoszy i koneserów dobrego jedzenia. Tutaj znajdziesz przepisy z różnych rejonów świata. Razem z Sarą będziesz gotować posiłki w domu i poznasz bezcenne zdolności kucharskie. Sara jest gotowa podzielić się z tobą przepisami, których sekrety od lat znajdują się w najlepszych restauracjach.

Internetowa kuchnia Sary jest otwarta dla każdego o dowolnej porze dnia i zawsze jest pełna różnych składników, przepysznych przepisów kucharskich i najfajniejszych nowinek kuchennych. W kuchni Sary nauczysz się nie tylko tajemnic sztuki kulinarnej, ale także porządku w miejscu pracy i zasadach panujących w kuchni, ponieważ dość często będziesz musiał szukać niezbędnych pojemników i składników w szafkach, półkach i innych zakamarkach.

Razem z Sarą poznasz najnowsze kulinarne odkrycia. Po udanym gotowaniu z Sarą, możesz bezpiecznie iść do kuchni i zaskoczyć swoich bliskich. Wiele gier z Sara jest w języku polskim, co ułatwi poznanie konkretnych składników i używanych przedmiotów w kuchni Sary.