Free KiziMizi games

    Gry świnka peppa

    Gry świnka peppa

    Gry świnka peppa„Świnka Peppa” to bajka uwielbiana przez większość dzieci z różnych zakątków świata. Seria gier została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze. To znakomita propozycja wspólnej zabawy dla całej rodziny.

    Oto nowa sekcja gier poświęcona kreskówce o fascynujących przygodach wspaniałej różowej piękności o imieniu Świnka Peppa. Ta świnka jest bardzo zabawna i miła, nigdy nie będziesz się nią nudzić. Peppa mieszka z rodzicami - swoją mamą świnką, tatą świnką oraz młodszym bratem o imieniu George. Prosiaczek lubi bawić się, zmieniać ubrania, znajdować nowych przyjaciół i oczywiście wpada w kałużę pełną błotka - to jest jej ulubiona aktywność.

    W tej części gier poczujesz jej wyjątkowy nastrój tak bardzo, jak to możliwe, naładujesz się pozytywnymi emocjami. Gry zawierają różnorodne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię, pomogą rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne, które mają wspomóc naukę pisania, liczenia, poznawania figur i kształtów.