Free KiziMizi games

Od Czarownicy do Księżniczki: Eliksir Piękna

Mizi Kizi
Od Czarownicy do Księżniczki: Eliksir Piękna
Od Czarownicy do Księżniczki: Eliksir Piękna

Od Czarownicy do Księżniczki: Eliksir Piękna - Zasady gry i sterowanie

Za górami, za lasami… Raczej gdzieś w ciemnych lochach potężnego królestwa, mieszka czarownica, która za wszelką cenę pragnie zostać piękną księżniczką i poślubić urodziwego księcia. Niestety, nasza wiedźma ma problem z przygotowaniem odpowiedniego eliksiru piękna. Aby jej marzenia się spełniły, musisz jej koniecznie pomóc. Dodaj odpowiednie składniki do kociołka naszej czarownicy i uzyskaj unikalną miksturę urody, która przemieni naszą wiedźmę w uroczą i miłą księżniczkę. Proces transformację jest czasochłonny i odbędzie się w etapach. Z każdym udanym połączeniem składników, czarownica będzie piękniejsza. Jednak, jeśli popełnisz błąd, wróżbiarka wróci do poprzedniej postaci. Sprawdź ile magii jest w Tobie i zobacz, czy zrobisz z tej mało urodziwej baby jagi, piękną królewnę!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Witch to Princess: Beauty Potion Game wynosi 100/100. Na grę oddano 7 głosów. Gra ma obecnie 2555 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 14 stycznia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP