Free KiziMizi games

Król strzelców: Wielkie Głowy

Mizi Kizi
Król strzelców: Wielkie Głowy
Król strzelców: Wielkie Głowy

Król strzelców: Wielkie Głowy - Zasady gry i sterowanie

opis gry Król strzelców: Wielkie Głowy"Bobblehead Soccer Royale" to ciekawa mini gra, która będzie miłym zaskoczeniem nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale także dla tych, którzy chcą spędzić czas na ekscytującej rozgrywce. Weź udział w wielkich mistrzostwach w piłce nożne głowami i walcz o puchar z najlepszymi graczami świata. Na początku zaczniesz sportową rywalizację z jednym graczem. Z każdym poziomem otrzymasz dostęp do kolejnych zawodników, gdzie będziesz mógł wybrać swojego idola!
Gdy znajdziesz się na boisku, nie trać ani chwili i przystąp do ataku, zaskakując przeciwnika. Postaraj się zdobyć jak najwięcej bramek, nie pozostawiając szansy na wygraną rywalowi. Wygrywa te, który zdobędzie jak najwięcej bramek w ustalonym czasie. Podczas gry możesz zbieraj ciekawe bonusy, które mogą spowolnić konkurenta lub wzmocnić Twoją drużynę. Spróbuj pokonać wszystkich pozostałych graczy i ciesz się zwycięstwem!

Zasady gry i sterowanie:
WASD lub Strzałki - Poruszanie się
Spacja - kopnięcie
X - super kopnięcie

Bobblehead Soccer Royale to doskonała gra MARKETJS, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 15 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2945 razy i otrzymała ocenę 67/100 z łącznej liczby 12 ocen użytkowników, 8 polubień i 4 głosy na nie. Gra Król strzelców: Wielkie Głowy jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP