Free KiziMizi games

Gry Angry Birds

Gry Angry Birds

Gry Angry BirdsGry Angry Birds wprowadzą Cię w świat niekończących się walk, złych ptaków przeciwko ich zaprzysiężonym wrogom - złym świniom. Te zielone prosięta nie dają odpocząć ptakom, stale kradną ich jajka i próbują robić brudne zagrywki.
W grach Angry Birds pomożesz pierzastym nielotom zaatakować kryjówki podstępnych świń. Głównym celem jest eksterminacja wszystkich świń znajdujących się w promieniu zniszczenia.

Na początku poziomu świnie znajdują się w specjalnych schronach wykonanych z różnych materiałów, takich jak drewno, lód lub kamień. Wyceluj dobrze i wystrzel ptaki z procy, aby leciały prosto do celu.

Gry Angry Birds nie tylko zyskały miłość graczy, mają żywą grafikę i prostą, ale fenomenalnie wciągającą rozgrywkę. Ponadto ta zabawa rozwija abstrakcyjne myślenie, reakcję, widza i podstawowe pojęcia fizyki i balistyki.

W grach użyjesz dobrze znanych postaci – opiekuńczego Czerwonego, zawrotnego niczym pocisk Chucka oraz Bomby z wysoce wybuchowym temperamentem i innych. Pamiętaj, że sukces każdej akcji zależy od trajektorii, którą wybrałeś dla ptaka, ponieważ każdy z nich ma własne zdolności i umiejętności.
Kizi i Mizi Kizi i Mizi to urocze kotki, które pieszczotliwie zadbają o twoje samopoczucie. Sprawią, że czas spędzony z nimi na wspólnej zabawie będzie radosny i pełen emocji. Pomogą wybrać gry np.: logiczne, gdzie rozwiniesz swoją kreatywność, zdolność zapamiętywania i kojarzenia. Wskażą Tobie odpowiednią kategorię gier, pomocną w ćwiczeniu umysłu i spostrzegawczości. Mając pełen arsenał gier online, Kizi i Mizi uczą przez zabawę. Bez względu na to, czy zbudujesz wirtualny zamek z piasku, czy wybierzesz gry edukacyjne, ważne jest, że spędzony czas przyniesie sporo frajdy. Wszystko zależy od właściwych wyborów – rodzaju gry, uczestnictwa we wspólnej aktywności oraz jakości czasu spędzanego na zabawie. Gry przeglądarkowe to doskonały sposób na zrelaksowanie się, oderwanie od codziennych obowiązków, gry pomagają poszerzyć naszą wiedzę, testują sprawność, zarówno fizyczną jak i umysłową. Gry online dla chłopców powinny być wyjątkowe! Tutaj chłopcy znajdą najfajniejsze wyścigi, ciekawe strzelanki, trudne strategie, a także symulacje i działania wojenne. Nie zabraknie gier z ich ulubionymi bohaterami z kreskówek jak: Batman, Mario, - Darmowe gry online Kizi Mizi, Spiderman czy Ben 10. Jeśli chcesz ocalić ziemię przed najeźdźcami z kosmosu lub plagą nieumarłych po prostu przejść do sekcji o zombie lub kosmitach! Oprócz głównych postaci, dzieci będą mogły jeździć czołgiem, latać samolotem, a nawet skakać ze spadochronu. Nie zapomnijmy również o dziewczynach, które także lubią grać w gry! Oprócz popularnych ubieranek, każda dziewczyna uwielbia gotować, ale rodzice nie zawsze pozwalają na ten krok. Na szczęście z nami można gotować absolutnie każdy rodzaj jedzenia, od bardzo słodkich ciastek, po wykwintne pieczenie. Najpopularniejsze symulatory kuchenne to seria Sara gotuje, w pełni przetłumaczona na język polski. W nim każda dziewczyna może nauczyć się gotować proste potrawy, a następnie razem z rodzicami może wypróbować swoje zdolności kucharskie w prawdziwym świecie. Gry online to cudowny świat barwnych kolorów i ulubionych postaci, które zapamiętasz na całe życie! Ale nie zapominaj, że oprócz nich na świecie wciąż jest dużo ciekawej rozrywki. Chodź ze znajomymi, odkrywaj nowe i interesujące miejsca w swoim mieście, odwiedzaj centra handlowe i parki rozrywki i nie zapominaj o nauce, która jest bardzo pomocna i znacznie bardziej przydatna niż siedzenie przy komputerze!