🟠GRY ŚLIMAK BOB

Ślimak Bob 2Ślimak Bob 2Ślimak Bob 6: Zimowa opowieśćŚlimak Bob 6: Zimowa opowieśćŚlimak Bob 8: Historia wyspyŚlimak Bob 8: Historia wyspyŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak BobŚlimak BobŚlimak Bob 5: Historia miłosnaŚlimak Bob 5: Historia miłosnaŚlimak Bob 7: Bajkowa historiaŚlimak Bob 7: Bajkowa historiaŚlimak Bob 3Ślimak Bob 3
Gry ślimak bob (Snail bob games) Grasz i Wiesz

🔵Gry ślimak bob

Gry ślimak bob🟢Ślimak Bob jest uroczą i sympatyczną postacią, która nigdy się nie smuci i zawsze spieszy się powoli, aby zrealizować zamierzony cel, więc dostaje wszystko, czego zapragnie. Bob mieszkał w swoim starym rodzinnym domku, ale pewnego dnia jego mieszkanie zostało zburzone, tylko dlatego aby ktoś mógł postawić nowoczesne domy mieszkalne. Biedaczek, został wypędzony z własnego podwórka. I tu zaczyna się cała przygoda Boba Ślimaka, ponieważ teraz będzie musiał szukać nowego domu, w którym będzie mieszkać.

W każdej grze serii Snail Bob przejdziesz pewien etap w życiu Boba w poszukiwaniu nowego mieszkania, którego tak bardzo potrzebuje. Na ścieżce Ślimaka pojawi się wiele pułapek i przeszkód, które musi rozwiązać tylko za pomocą logiki i intuicji. Musi być bardzo odważy i podejmować ważne decyzje, które mogą zaważyć na jego dalszych losach. Musisz koniecznie pomóc naszemu przyjacielowi w osiągnięciu zamierzonego celu, wówczas Snail Bob będzie bardzo szczęśliwy.

Jakie są najlepsze? Gry ślimak bob?

  1. Ślimak Bob 2
  2. Ślimak Bob 6: Zimowa opowieść
  3. Ślimak Bob 8: Historia wyspy
  4. Ślimak Bob 4: Kosmos
  5. Ślimak Bob
  6. Ślimak Bob 5: Historia miłosna
  7. Ślimak Bob 7: Bajkowa historia
  8. Ślimak Bob 3