Wheely 2Wheely 2Wheely 7: DetektywWheely 7: DetektywWheely 3Wheely 3Wheely 4: Podróżnik w czasieWheely 4: Podróżnik w czasieWheely 8: KosmiciWheely 8: KosmiciWheely 5: ApokalipsaWheely 5: ApokalipsaWheely 6: BajkaWheely 6: Bajka Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 5: ElementySuper Mario BrosSuper Mario BrosOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduMityczne klejnotyMityczne klejnotyChińczykChińczykKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaPop Stone 2Pop Stone 2Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajMinecraft ClassicMinecraft ClassicSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaPasjans: Trzy szczytyPasjans: Trzy szczytyKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Pora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domKrólowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Kick the BuddyKick the BuddyKicia Rożek: W obronie KrólestwaKicia Rożek: W obronie KrólestwaBubble Shooter ProBubble Shooter ProBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Złe lody 3Złe lody 3Ślimak Bob 6: Zimowa opowieśćŚlimak Bob 6: Zimowa opowieśćSkarby AtlantydySkarby AtlantydyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotMahjong ClassicMahjong ClassicŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak Bob 8: Historia pewnej wyspyŚlimak Bob 8: Historia pewnej wyspyBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końZłodziej Bob 4: FrancjaZłodziej Bob 4: FrancjaBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęŚlimak Bob 2Ślimak Bob 2Butterfly KyodaiButterfly KyodaiJewel QuestJewel QuestBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna Lampa

Gry wheely

Gry wheelyWitamy w małym, ale bardzo pięknym i malowniczym miasteczku, w którym mieszka bardzo zabawny i inteligentny samochodzik o imieniu Weely. Nasz przyjaciel ma bardzo miły charakter i osobowość, jednakże często wpada w różnego rodzaju tarapaty. Z powodu swojego roztargnienia często odwiedza warsztat samochodowy, aby naprawić uszkodzone części.

Czasami wystarczy zmienić koło, ale zdarzają się poważniejsze naprawy. Temu czerwonemu samochodzikowi zdarzają się same niewiarygodne przygody, jak bliskie spotkanie z kosmitami czy płonącym meteorytem. Ale nasz bohater ma bystry umysł i szybko reaguje na wszystkie problemy. Bardzo szybko jest gotowy na dalsze przygody i dalekie podróże.

Nie zabraknie również wątku miłosnego, w którym Weely będzie musiał uratować swoja ukochaną. Jeśli lubisz przygody z dreszczykiem emocji i rozwiązywać łamigłówki to gry z serii Weely są idealne dla Ciebie. Poznaj wyjątkowe auteczko i ciesz się gra!