Free KiziMizi games

Odprężająca siłownia

Mizi Kizi
Odprężająca siłownia
Odprężająca siłownia

Odprężająca siłownia - Zasady gry i sterowanie

opis gry Odprężająca siłowniaSarah niedawno zapisała się na siłownię, aby mogła pracować nad swoją sylwetką. Ale po jednym treningu zdała sobie sprawę, że ćwiczenia nie są dla niej. Ale, osobisty trener Sary nalega, aby wypróbowała inny rodzaj treningów. Sara zgodziła się na rygorystyczny plan. Teraz podczas ćwiczeń, gdy trener patrzy w drugą stronę, Sara odpoczywa, aby za bardzo się nie zmęczyć. Jeśli trener przyłapie Sarę na małym oszustwie, zmusi ją do wykonania dodatkowych ćwiczeń za karę. Musisz więc pomóc naszej bohaterce odpocząć, aby nie była wyczerpana do końca treningu. Twoje postępy są określone w wyznaczonym przedziale czasowym, więc pospiesz się i pomóż Sarze je ukończyć, aby zdobyła wysoki wynik.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Slacking Gym wynosi 50/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1597 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 5 września 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP