Free KiziMizi games

Basket Monsterz

Mizi Kizi
Basket Monsterz
Basket Monsterz

Basket Monsterz - Zasady gry i sterowanie

opis gry Basket MonsterzBądź potwornie odważny i weź udział w prawdziwie upiornym turnieju koszykówki! Wybierz jedną z 32 niesławnych postaci i udowodnij swoje techniczne umiejętności na boisku w rzutach do kosza 1 na 1. Bądź szybki, celuj dokładnie i spróbuj zdobyć więcej punktów niż przeciwnik, aby wygrać mecz w tej upiornej grze sportowej!

Zasady gry i sterowanie:
Użyj myszki, aby wycelować w kosz i stworzyć prawidłowy łuk do oddania rzutu. Po wyrównaniu toru lotu piłki, klikasz lewy przycisk myszki, aby wykonać rzut do kosza! Za każdy zdobyty kosz otrzymujesz jeden punkt - zwycięzca jako pierwszy osiąga 11 punktów. Gdy wygrywasz mecze, zbierasz gwiazdki, za które możesz kupić nowe potworne postacie!

Basket Monsterz to doskonała gra FAMOBI, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 1 czerwca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1934 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Basket Monsterz jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP