Free KiziMizi games

Candy Love Match

Mizi Kizi
Candy Love Match
Candy Love Match

Candy Love Match - Zasady gry i sterowanie

opis gry Candy Love MatchTo Walentynki, najlepsza pora roku, aby rozkoszować ukochaną miłością i cukierkami! Dzięki Candy Love Match możesz teraz dodać całą zabawę i przyjemność z klasycznej gry logicznej typu „dopasuj 3”! Łączysz trzy lub więcej przedmiotów tego samego typu, aby zniknęły. Jeśli uda Ci się połączyć jeszcze więcej elementów, otrzymasz dodatki, które są w stanie wyczyścić cały wiersz lub kolumnę.
Ale uwaga: od czasu do czasu pojawia się bomba i masz tylko kilka ruchów, aby ją rozbroić. Jeśli zawiedziesz, bomba zdmuchnie wszystkie cukierki, twoja miłość straci wszystko. Graj inteligentnie, wykorzystaj potężne boostery i baw się dobrze w Walentynki!

Candy Love Match to doskonała gra SOFTGAMES, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 24 stycznia 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1174 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Candy Love Match jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP