Free KiziMizi games

Klasyczne Kulki

Mizi Kizi
Klasyczne Kulki
Klasyczne Kulki

Klasyczne Kulki - Zasady gry i sterowanie

opis gry Klasyczne KulkiBubble Shooter jest to najbardziej znana oryginalna i klasyczna gra, w którą można grać godzinami. Ten magiczny świat kolorowych bąbelków, ponownie otworzył nam drzwi, aby zanurzyć się w atmosferze bajecznych kolorów. Zadanie masz jedno – oczyścić planszę z wszystkich kulek i zdobyć jak największy wynik. Aby to zrobić, musisz połączyć co najmniej 3 lub więcej baniek tego samego koloru. Spróbuj trafić kulki jak najwyżej, tak aby dolne pozostały bez przywiązania. Takie kombinacje pozwalają uzyskać więcej punktów naraz i zwiększają szanse na zdobycie maksymalnego wyniku. Klasyczne Kulki mają prosty, intuicyjny i nowoczesny interfejs. Nawet małe dzieci mogą z łatwością opanować zasady. Rozgrywka jest wykonana w klasycznym stylu, więc fani gatunku z pewnością będą zadowoleni.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Możesz użyć bocznych krawędzi, aby odbić kulkę pod katem, co zwiększy szansę trafienia wybranej grupy baniek.
Bąbelki, które oddzielają się od reszty, również pękną, tworząc przestrzeń dla kolejnych.
W lewym dolnym rogu, można zobaczyć następną w kolejności kulkę.
W Bubble Shooter nie ma "końcowego celu" - celem gry jest uzyskanie jak najwyższego wyniku.

Średnia ocen Bubble Shooter wynosi 77/100. Na grę oddano 81 głosów. Gra ma obecnie 10583 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 26 listopada 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP