Free KiziMizi games

Ryby jedzą ryby

Mizi Kizi
Ryby jedzą ryby
Ryby jedzą ryby

Ryby jedzą ryby - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ryby jedzą rybyGra "Fish Eats Fish" ujawni wszystkie sekrety dna morskiego i ukaże prawdziwe życie ryb. Poznasz całą drogę od narybku do jego metamorfozy w potężną piękną rybę. Zanurzysz się w pięknym i kolorowym podwodnym świecie z dużą różnorodnością ryb.
Zaczynasz grę jako mała bezbronna rybka, która musi dużo jeść, by stać się dużą i silną. Aby spełnić te warunki musisz zacząć polować na mniejsze organizmy morskie. Ale, jak w przyrodzie bywa, przetrwa tylko największy i najsilniejszy. Dlatego staraj się jeść tylko rybki, które są mniejsze od Twojej podopiecznej rybki, inaczej sam staniesz się pokarmem. Uważaj, niektóre ryby potrafią bardzo szybko pływać i nie mają nawet czasu mrugać, kiedy cię zjedzą. Im większy się stajesz, tym trudniej będzie pływać wokół ciebie. Możesz grać w pojedynkę lub razem, a nawet trojga. Każdy może wybrać rybę w ulubionym kolorze. Czy jesteś gotowy, aby podbić dno morskie ze swoimi przyjaciółmi? Jedz ryby, rozrastaj się, stań się największym ogniwem w łańcuchu pokarmowym, aby nikt nie mógł cię pokonać.

Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie.

Średnia ocen Fish Eat Fish wynosi 86/100. Na grę oddano 7 głosów. Gra ma obecnie 2399 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP