Free KiziMizi games

Stop GMO

Mizi Kizi
Stop GMO
Stop GMO

Stop GMO - Zasady gry i sterowanie

opis gry Stop GMOWszyscy uwielbiamy pyszne warzywa i owoce. Chrupiąca rzodkiewka, słodka marchewka czy pyszna kukurydza są nie tylko smaczne, ale także niezwykle zdrowe. Ale wówczas, gdy nie są GMO, czyli genetycznie modyfikowane.
Nasz bohater zając postanowił wzbogacić swoje polne produkty genetycznie, aby wyrosły piękne, duże i zdrowe. Jednak przesadził z chemikaliami i warzywa ożyły. Teraz zając musi walczyć ze zmutowana włoszczyzną własnoręcznie za pomocą różnych narzędzi. Pomóż naszemu przyjacielowi w walce z GMO!

Zasady gry i sterowanie:
Strzałki - sterowanie
Spacja - atak / zbieranie broni

Stop GMO to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 4 czerwca 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1808 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 4 ocen użytkowników, 4 pububienia i 0 głosów na nie. Gra Stop GMO jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP