Graj Sumo.io

Sumo.io

Funny Rescue SumoFunny Rescue SumoSumo Push PushSumo Push PushSumo PartySumo PartyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallCandy RiddlesCandy RiddlesKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Bubblez!Bubblez!Galaktyczne klejnotyGalaktyczne klejnoty
Sumo.io Poradnik (Walkthrough)
Sumo.io

❇️ Sumo.io

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Sumo.io to niesamowita gra, która zapewni Ci mnóstwo rozrywki i zabawy! Wciel się w rolę sumo i spróbuj pokonać innych graczy, aby zdobyć tytuł najlepszego wojownika. Czy uda Ci się zdominować arenę i zyskać sławę?

Sumo.io oferuje wiele różnych trybów gry, w tym tryb pojedynczego gracza, tryb wieloosobowy oraz tryb turniejowy. W każdym z tych trybów będziesz musiał wykazać się swoimi umiejętnościami, aby zwyciężyć.

W grze znajdziesz wiele różnych aren, na których będziesz mógł walczyć. Każda z nich ma swój unikalny styl i cechy, co sprawia, że gra nigdy się nie staje nudna.

Sumo.io oferuje również wiele różnych postaci, które możesz odblokować i wykorzystać w walce. Każda postać ma swoje własne umiejętności i statystyki, co daje wiele możliwości do eksperymentowania i dopasowywania stylu gry do swojego ulubionego charakteru.

Gra jest łatwa do opanowania, ale trudna do opanowania. Czy uda Ci się osiągnąć mistrzostwo i stać się najlepszym sumo na świecie? Dołącz do gry już dziś i przekonaj się sam!

Kizi Mizi: Sumo.io🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Sumo.io już 270 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry akcji to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online