Free KiziMizi games

Boże Narodzenie: Pociągi

Mizi Kizi
Boże Narodzenie: Pociągi
Boże Narodzenie: Pociągi

Boże Narodzenie: Pociągi - Zasady gry i sterowanie

opis gry Boże Narodzenie: Pociągi

Tylko dziś będziesz miał niepowtarzalną okazję poprowadzić Bożonarodzeniowy pociąg! Zadanie masz bardzo proste! Razem ze Świętym Mikołajem, zbierasz świąteczne prezenty dla dzieci. Ale na przeszkodzie do sukcesu będą inni gracze, którzy zrobią wszystko, aby wam przeszkodzić. Postaraj się zebrać jak najwięcej upominków, aby zwiększyć ilość wagonów swojego pociągu. Możesz także zablokować drogę innym graczom, zabierając od nich prezenty i zdobywając dużą liczbę punktów. Jak tylko zbierzesz prezenty, twój pociąg wzrośnie i będziesz mógł udać się na stacje aby rozładować pociąg. I znowu możesz powrócić na trasę, aby zbierać kolejne prezenty. Uważaj i obserwuj inne pociągi, aby nie zablokowały Twojej trasy. W przeciwnym razie przegrasz i będziesz musiał pomóc Mikołajowi zbierać upominki od początku. Baw się świątecznie i walcz o każdy prezent, niech Twój pociąg będzie największym ze wszystkich.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Christmas Trains wynosi 0/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1798 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 20 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP