Free KiziMizi games

Świąteczna przygoda

Mizi Kizi
Świąteczna przygoda
Świąteczna przygoda

Świąteczna przygoda - Zasady gry i sterowanie

opis gry Świąteczna przygoda

Boże Narodzenie to piękny czas, gdzie wszyscy czekają na prezenty i słodycze pod choinką! Ale obecnie święta są zagrożone. Zły smok ukradł wszystkie prezenty od Świętego Mikołaja, a bez nich nie będzie gwiazdki. Czy jesteś gotowy pomóc Mikołajowi ocalić Boże Narodzenie? W tej zabawnej grze "Świąteczna przygoda" wyruszysz w niezbadane tereny i będziesz walczyć ze złymi smoczymi sługusami: kolczastymi jeżami, pingwinami, Yeti, groźnymi bałwanami i innymi wrogimi stworzeniami. Będą chcieli powtrzymać Świętego Mikołaja i uniemożliwić mu osiągnięcie jego cennego celu. Aby zneutralizować wroga, musisz rzucić w niego kulą śnieżną, a wróg zostanie pokonany. Pamiętaj, że zapasy śnieżek są ograniczone. Dlatego nie używaj ich niepotrzebnie. Wybierz się na świąteczną przygodę i zaprezentuj wszystkim dzieciom to czego pragnęły cały rok. Prezenty i jeszcze raz prezenty!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Strzałki - ruch
A - rzuć kulą śnieżną

Średnia ocen Christmas Adventure wynosi 100/100. Na grę oddano 4 głosy. Gra ma obecnie 1977 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP