Free KiziMizi games

Domino Legend

Mizi Kizi
Domino Legend
Domino Legend

Domino Legend - Zasady gry i sterowanie

opis gry Domino Legend

Klasyczna gra w domino! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy nie grałeś od dzieciństwa, ta gra zapewni Ci wspaniałe wrażenia. Możesz cieszyć się najpopularniejszymi odmianami Block i Draw. Rundę domina rozgrywa się, dopóki jeden z graczy nie umieści wszystkich swoich płytek lub dopóki gra nie zostanie zablokowana i żaden z graczy nie może wykonać ruchu. Na początku każdy z graczy otrzymuje 7 płytek. Kamienie dokładane są tak, aby stykające się pola miały taką samą liczbę oczek. Jeśli kolejny gracz nie posiada kamienia, który mógłby dołożyć według podanej zasady, dobiera kamień z pozostałej na stole puli. Według umowy, jeśli dobrany kamień również nie pasuje do wyłożonych, gracz dobiera dalsze kamienie, aż do wybrania właściwego (lub wyczerpania talonu), lub ruch wykonuje gracz następny.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Domino Legend wynosi 100/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 1558 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 2 października 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP