G-Switch

Switch DashSwitch DashPolicyjny poscig: Pogoń za miastemPolicyjny poscig: Pogoń za miastemBen 10 Omni SwitchBen 10 Omni SwitchG-Switch 3G-Switch 3G-Switch 2G-Switch 2Pościg za misiemPościg za misiemNeon SwitchNeon SwitchZamień się stronamiZamień się stronamiPustynny pościg za kradzionym samochodemPustynny pościg za kradzionym samochodem2 samochody online2 samochody onlineCrazy Switch ColorCrazy Switch ColorZig Zag SwitchZig Zag SwitchBackgammonia - tryktrak onlineBackgammonia - tryktrak onlineFruit Ninja OnlineFruit Ninja OnlineTrain SwitchTrain SwitchZabawna gra: Zagraj w MahjongZabawna gra: Zagraj w MahjongSwitch To RedSwitch To RedColor Switch BallColor Switch BallBohater armaty onlineBohater armaty onlinePolicyjny pościg za samochodemPolicyjny pościg za samochodemSalon ślubny Wyjdź za mnieSalon ślubny Wyjdź za mniePiłka nożna onlinePiłka nożna onlineBall Jump Switch Ball Jump SwitchKrykiet onlineKrykiet onlineBitwa w Domino: Domino OnlineBitwa w Domino: Domino OnlineZabójcy futbolu onlineZabójcy futbolu onlineLabirynt dla chomika onlineLabirynt dla chomika onlineShape SwitchShape SwitchSwitch ColorSwitch ColorCo to za dźwięk?Co to za dźwięk?Grinch w pogoni za MikołajemGrinch w pogoni za MikołajemŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMityczne klejnotyMityczne klejnotyMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyChińczykChińczykOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDSkarby AtlantydySkarby AtlantydyMonopoly OnlineMonopoly OnlinePora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyJewel QuestJewel QuestMinecraft ClassicMinecraft ClassicBubble Shooter ProBubble Shooter ProOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiZłe lody 3Złe lody 3Złe lodyZłe lody
Złe lody Poradnik (Walkthrough)
G-Switch - Zagraj teraz online za darmo

❇️ G-Switch - Zagraj teraz online za darmo

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

G-Switch to szybka i wciągająca gra platformowa, która testuje twoje umiejętności w zakresie szybkiego myślenia i refleksu. Graj jako postać, która biegnie po bez końca zmieniającej się planszy, unikając przeszkód i przeciwników. W tej grze nie chodzi tylko o bieganie i skakanie, ale również o zdolność do szybkiego przeskakiwania grawitacji. Możesz przełączać grawitację między "górną" a "dolną" stroną planszy, co pozwala Ci omijać przeszkody, zbierać monety i zwyciężać w pojedynkach z innymi graczami.

Zasady gry są proste - grasz jako postać, która biegnie automatycznie po planszy, a twoim celem jest przetrwanie jak najdłużej. Musisz unikać przeszkód i zbierać monety, aby zdobyć punkty. Najważniejszą zasadą jest umiejętność przeskakiwania między górną i dolną stroną planszy, dzięki czemu unikasz przeszkód i pokonujesz przeciwników. Gra posiada różne tryby, w tym pojedynki online, które pozwalają rywalizować z innymi graczami z całego świata. W grze można wykorzystać również power-up'y, które pomagają w przetrwaniu na planszy, jak np. czasowa nieśmiertelność czy przyspieszenie.

G-Switch to gra, która sprawi, że Twoje palce będą się pocić, a serce zacznie walić jak szalone. Gra jest łatwa do nauczenia się, ale trudna do opanowania. Jeśli lubisz szybkie tempo i wyzwania, G-Switch jest idealną grą dla Ciebie!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę G-Switch - Zagraj teraz online za darmo już 2481 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry fizyka to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online