Free KiziMizi games

    Gry bomberman

    Gry bomberman

    Gry bombermanWitamy w świecie eksplozji i chaosu, w którym zespół bombermanów toczy zaciekłą walkę o przetrwanie na arenie walk. Co roku w ich mieście odbywa się konkurs „Wysadź To”. W którym biorą udział jednostki cybernetyczne z różnych stron świata. Celem gry jest pokonanie wszystkich rywali. Do tego potrzebny jest dobry refleks, czujność i umiejętność radzenia sobie z materiałami wybuchowymi. W sekcji gier "Bomb It" znajdziesz najnowsze i najciekawsze gry, w których będziesz w stanie zademonstrować swój talent jako jeden z bombermanów.

    Kontroluj swoją postać Bombermana , umieszczaj miny w wyznaczonym układzie i uciekaj, chroń się za rogiem, aby uniknąć fali uderzeniowej. Niektóre bomby mają większy zasięg rażenia, dlatego używając ich musisz zapewnić sobie drogę ucieczki lub odpowiednie schronienie. Graj strategicznie i przetrwaj na arenie jako jedyny.
    Seria gier Bomb It to nowe spojrzenie na klasyczne gry arcade w których ulepszono grafikę i dodano nowe tryby gry. Oprócz klasycznego zniszczenia wszystkich rywali, istnieją schematy jak: przetrwanie , wyścigi, PacMan oraz gra wieloosobowa w której mamy możliwość wspólnego grania.