Cover Orange: Gangsters

Policyjny poscig: Pogoń za miastemPolicyjny poscig: Pogoń za miastemCover OrangeCover OrangeCover Orange: Journey PiratesCover Orange: Journey PiratesCover Orange: Journey KnightsCover Orange: Journey KnightsCover Orange: SpaceCover Orange: SpaceCover Orange: Wild WestCover Orange: Wild WestPościg za misiemPościg za misiemOrange RanchOrange RanchOrange BubblesOrange BubblesPustynny pościg za kradzionym samochodemPustynny pościg za kradzionym samochodem2 samochody online2 samochody onlinePuzzle: Pomarańczowy BohaterPuzzle: Pomarańczowy BohaterBackgammonia - tryktrak onlineBackgammonia - tryktrak onlineFruit Ninja OnlineFruit Ninja OnlineZabawna gra: Zagraj w MahjongZabawna gra: Zagraj w MahjongStickman Police VS Gangsters Street FightStickman Police VS Gangsters Street FightFashion Cover DivaFashion Cover DivaPrincess Cover Girl MakeoverPrincess Cover Girl MakeoverCover Girl Real MakeoverCover Girl Real MakeoverGangstersGangstersBohater armaty onlineBohater armaty onlinePolicyjny pościg za samochodemPolicyjny pościg za samochodemSalon ślubny Wyjdź za mnieSalon ślubny Wyjdź za mniePiłka nożna onlinePiłka nożna onlineI like OJ Orange JuiceI like OJ Orange JuiceGangsters DRIFTGangsters DRIFTKrykiet onlineKrykiet onlineBitwa w Domino: Domino OnlineBitwa w Domino: Domino OnlineZabójcy futbolu onlineZabójcy futbolu onlineDiva Magazine CoverDiva Magazine CoverLabirynt dla chomika onlineLabirynt dla chomika onlineFlying OrangeFlying OrangeCo to za dźwięk?Co to za dźwięk?Grinch w pogoni za MikołajemGrinch w pogoni za MikołajemCover Orange: Journey Wild WestCover Orange: Journey Wild WestCOVER ORANGE: PIRATESCOVER ORANGE: PIRATESŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMityczne klejnotyMityczne klejnotyMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyChińczykChińczykOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDSkarby AtlantydySkarby AtlantydyMonopoly OnlineMonopoly OnlinePora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyJewel QuestJewel Quest
Jewel Quest Poradnik (Walkthrough)
Cover Orange: Gangsters - Zagraj teraz online za darmo

❇️ Cover Orange: Gangsters - Zagraj teraz online za darmo

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Cover Orange: Gangsters to wciągająca gra logiczna, w której twoim zadaniem jest ochrona pomarańczy przed groźnymi gangsterami. Zadanie to nie jest łatwe, ale dzięki zręczności i pomysłowości, możesz osiągnąć sukces.

Zasady gry są proste - musisz chronić pomarańcze przed atakiem gangsterów. Aby to zrobić, musisz umieścić różne przedmioty, takie jak pudełka, beczki, platformy, w odpowiednim miejscu, aby chronić pomarańcze przed atakami. Musisz również uważać na pułapki, takie jak bomby, które mogą uszkodzić twoje pomarańcze.

Gra składa się z wielu poziomów, a każdy z nich jest coraz trudniejszy niż poprzedni. Musisz więc wykazać się nie tylko zręcznością, ale również pomysłowością, aby przejść przez wszystkie poziomy.

Cover Orange: Gangsters to gra pełna przygód, w której twoje umiejętności i pomysłowość są kluczem do sukcesu. Czy uda ci się ochronić pomarańcze przed atakami gangsterów? Zagraj i przekonaj się!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Cover Orange: Gangsters - Zagraj teraz online za darmo już 2667 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry łamigłówki to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


AEWD