Free KiziMizi games

Mistrz Driftingu

Mizi Kizi
Mistrz Driftingu
Mistrz Driftingu

Mistrz Driftingu

Jeśli marzy ci się szybka jazda, wybierz bezpieczny tor wyścigowy, na którym przetestujesz swoje zdolności driftingu. Jedynie co musisz zrobić, to prowadzić samochód w taki sposób aby nie uderzył w barierę. Zbieraj po drodze gwiazdki, za które kupisz dowolny driftowóz przystosowany do driftu. Trudność w tej grze polega na tym, że musisz krążyć w kółko, co sprawia, że Twój samochód będzie bardziej podatny na kolizje. Nie poddawaj się, jeśli będziesz musiał powtórzyć grę, ponieważ będziesz potrzebować więcej czasu na przystosowanie się do gry i prędkości jazdy. Trenuj zaciekle i pokaż jak dobrym kierowcą driftingowym jesteś! Pochwal się znajomym, ile okrążeń pokonałeś jadąc w kontrolowanym poślizgu.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Darmowe gry online Kizi MiziJak Grać online?:
Myszka

Średnia ocen Circuit Drifter wynosi 100/100. Na grę oddano 4 głosy. Gra ma obecnie 1982 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 29 września 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP